Протест фондів допомоги паліативним хворим (відео)

Захисники прав паліативних хворих вийшли на пікет під стіни Одеської ОДА.

Вони стверджують, що влада міста вже понад рік не проводить засідань з розгляду їхніх питань. Також цього року закінчується програма «Доступна медицина — 2020», в якій потреби паліативних хворих враховано. В наступній програмі, за словами мітингувальників, бюджету на це не передбачили.

«Паліативних хворих в Одеській області понад 30 тисяч, це офіційні дані, а за нашими громадськими даними, близько 75 — 80 тисяч. Якщо брати ще родичів, то ми маємо приблизно до 200 –250 тисяч осіб, які дотичні до цієї проблеми. Якщо нас 2 мільйони 400 тисяч в Одеській області, то 240–250 тисяч — це фактично 10 % населення», — заявив голова громадської організації «Елеос» Юрій Жогно.

«Наша большая цель, за которую мы боремся с 2012 года, — это создание хосписа детского и взрослого и респиса. Многие люди не знают, что такое респис. Это учреждение, где тяжело больной ребенок может находиться временно. В Одесской области около тысячи детей-инвалидов группы А. И их родители абсолютно привязаны к ним», — розповіла учасниця акції протесту Наталя Сидоренко.

27 февраля, 2020 16:46