Представлено нового керівника Одеського припортового заводу (відео)

Нового голову правління Одеського припортового заводу представили сьогодні колективу. Ним (із додатком «в. о.») став киянин Микола Синиця.

Раніше чоловік обіймав посаду директора в державному аерогеодезичному підприємстві. Основне його завдання на новій посаді — підготувати підприємство до продажу, при цьому зберегти кадри.

Ще одна проблема, що спіткає нового очільника ОПЗ, — величезний борг заводу перед структурами Дмитра Фірташа — понад 250 мільйонів доларів США.

Цікаво, що Микола Синиця зізнався: поки сам не розуміє, як виконувати свої завдання, бо нібито не мав доступу до інформації про один із головних стратегічних об’єктів Україні.

«Я мав доступ тільки до публічних якихось документів, я не бачив не фінансового стану внутрішнього, не мав результатів аудитів і технічного стану та іншого», — заявив новий в. о. директора ОПЗ.

Нагадаємо, Одеський припортовий завод — одне з найбільших хімічних підприємств України. За словами експертів, зараз він переживає кризу через мільйонні борги та брак кадрів. Два роки тому, 30 квітня 2018-го, через припинення подання газу виробництво зупинили, і лише в серпні минулого року завод знову розпочав роботу. ОПЗ неодноразово потрапляв в епіцентр скандалів через спроби приватизації.

10 февраля, 2020 18:48