Одесса
7 Co
USD

Представлено нового керівника Одеського припортового заводу (відео)

Нового голову правління Одеського припортового заводу представили сьогодні колективу. Ним (із додатком «в. о.») став киянин Микола Синиця.

Раніше чоловік обіймав посаду директора в державному аерогеодезичному підприємстві. Основне його завдання на новій посаді — підготувати підприємство до продажу, при цьому зберегти кадри.

Ще одна проблема, що спіткає нового очільника ОПЗ, — величезний борг заводу перед структурами Дмитра Фірташа — понад 250 мільйонів доларів США.

Цікаво, що Микола Синиця зізнався: поки сам не розуміє, як виконувати свої завдання, бо нібито не мав доступу до інформації про один із головних стратегічних об’єктів Україні.

«Я мав доступ тільки до публічних якихось документів, я не бачив не фінансового стану внутрішнього, не мав результатів аудитів і технічного стану та іншого», — заявив новий в. о. директора ОПЗ.

Нагадаємо, Одеський припортовий завод — одне з найбільших хімічних підприємств України. За словами експертів, зараз він переживає кризу через мільйонні борги та брак кадрів. Два роки тому, 30 квітня 2018-го, через припинення подання газу виробництво зупинили, і лише в серпні минулого року завод знову розпочав роботу. ОПЗ неодноразово потрапляв в епіцентр скандалів через спроби приватизації.

10 февраля, 2020 18:48