Одесса
6 Co
USD

Одеська область готова до негоди (відео)

Синоптики попереджають про негоду, яка протримається в Одеській області до 11 лютого. Вже після цього ситуація стабілізується.

«На севере области — значительные осадки. Это будет сопровождаться метелями, налипанием мокрого снега гололедом, гололедицей. Видимость во время осадков будет достигать 200 метров. Ветер северный с порывами до 27 метров в секунду. Температура ночью — от 2—7 градусов мороза, днем — до 3 градусов тепла», — повідомив начальник Гідрометцентру Чорного та Азовського морів Віктор Ситов.

З 4 лютого підрозділи обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій перевели на посилений режим роботи. Створили 21 групу швидкого реагування, до якої увійшов 81 рятувальник та 34 одиниці спецтехніки. Також організували пересувні пункти обігріву. Крім того, в Одеській області виділили 13 проблемних ділянок доріг, на яких чергуватимуть водії спецтехніки. За потреби залучатимуть техніку Міноборони та «Укрзалізниці». Але графіку закриття трас поки немає.

«Тому що Служба автомобільних доріг повинна працювати, й вона працюватиме в контексті розчищення автомобільних доріг. У разі суттєвого погіршення погодних умов, коли буде необхідність перекриття траси, то разом з Нацполіцією траси будуть перекриватися», — прокоментував голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

Міжнародне та міжміське сполучення поки працюватимуть у штатному режимі.

5 февраля, 2020 16:47