Одесские патрульные спасли мужчину от самоубийства (видео)

Одесские патрульные сегодня пресекли попытку самоубийства в Суворовском районе.

Как сообщили в пресс-службе патрульной полиции, сегодня днем ​​инспекторы получили сообщение о попытке самоубийства из-за ревности.

Прибывшие на место вызова инспекторы услышали крики и звон разбитого стекла во дворе дома.

Патрульные перелезли через забор и  обнаружили во дворе мужчину с приставленным к горлу лезвием.

Его попытались успокоить. Во время беседы, когда человек на мгновение отвернулся, стражи порядка заблокировали руку с лезвием и надели на него наручники, чтобы мужчина не нанес себе вреда.

До приезда скорой пострадавшему оказали домедицинскую помощь — он успел нанести себе порезы.

Сейчас 35-летнего мужчину госпитализировали.

Патрульні врятували чоловіка, який на їх очах намагався перерізати собі горлоСьогодні вдень інспектори отримали повідомлення про спробу самогубства через ревнощі. Подія сталася в Суворовському районі міста.Швидко прибувши на місце виклику, інспектори почули крики та розбивання скла у дворі будинку.Патрульні прийняли рішення перелізти через паркан, аби встигнути врятувати громадянина.Чоловіка виявили у дворі з приставленим до горла лезом, він говорив незрозумілі речі.Патрульні почали його заспокоювати. Під час бесіди, коли чоловік на мить відвернувся, охоронці порядку заблокували руки з лезом та одягнули кайданки, щоб він не завдав собі шкоди. До приїзду швидкої інспектори надали домедичну допомогу, тому що чоловік встиг нанести собі порізи.35-річного чоловіка шпиталізовано!Ще одне врятовані життя! Ми завжди готові прийти на допомогу, завжди на варті вашої безпеки!Дякуємо за службу!#ПорядокЦеТи #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіція #патрульнаполіціяодеси #police #patrolpolce #patrolpolceua #od_patrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області Понеділок, 24 лютого 2020 р.

24 февраля, 2020 20:40