Одесит підкорив висоту 6000 метрів (відео)

Одесит підкорив вулкан Утурунку на велосипеді. Руслан Верін самотужки піднявся на висоту понад 6 тисяч метрів.

Вулкан Утурунку — це найвища точка Південно-Західної Болівії. За словами веломандрівника, він перший представник країн СНД, який забрався на самісіньке верхів’я.

Ніч на понеділок відчайдух провів у літньому наметі на висоті шість тисяч метрів, хоча був сильний вітер та температура досягала мінус 20 градусів.

«Так, отримав величезну порцію страху. Вирішив, що якщо вночі (в разі чого) спускатися — це ризик померти, то краще чекати ранку навіть з гірською хворобою. І оскільки чекати ранку мені треба і якщо все добре, і якщо все погано, то можна спокійно спати. І дуже швидко заснув. Вранці прокинувся так само втомлений, як був ввечері. Схоже, що відпочинок на такій висоті — явище умовне. Збадьорився швидко: мене ж чекав зовсім невеликий підйом і вершина 6020. Мій намет одним з перших зустрічав сонце з-за обрію. Спав в старому кратері вулкана взагалі чудово», — написав в Instagram Руслан Верін

Більше про неймовірні подорожі Південною Америкою одесита Руслана Веріна дивіться щонеділі о 13:00 та 22:00 тільки на 7 каналі.

17 февраля, 2020 16:36