Об’єднана акція протесту пройшла в Одесі (відео)

Висотки замість дитсадка, посеред приватного сектору та на схилах біля моря. Цими вихідними в Одесі пройшла об’єднана акція проти трьох скандальних забудов.

Йдеться про об’єкти на 13-й станції Фонтану, проспекті Академіка Глушка, 17-А, та на Тульській.

Місцеві жителі мітингували проти будівничого свавілля. Схили 13-ї станції Фонтану, скандальний будмайданчик майбутнього ЖК La Mer від «Інтергал-Буду». Вже декілька місяців триває протистояння місцевих мешканців та забудовника.

За словами протестувальників, роботи ведуть із численними порушеннями. Ба більше, за даними юристів, навіть паркан тут незаконний. Іншого дозволу компанія так і не отримала.

За словами юристів, попри три кримінальні справи щодо підроблення дозволів та посадового фальшування, порушення зонінгу роботи тривають, а в інтернеті вже розпочато продаж апартаментів.

За словами присутнього на місці представника забудовника, триває зведення підпірної стіни, що нібито дає їм право на огорожу. Та зрештою попри пручання паркан все-таки знесли.

Одночасно зі своєю наболілою ситуацією виходять мешканці проспекту Академіка Глушка. Там вже третій рік триває конфлікт навколо будівництва житлового комплексу на місці колишнього дитсадка. Остання прокурорська перевірка показала: документи на право власності підроблені. Але роботи у розпалі, як і судова тяганина, що нині триває паралельно у чотирьох судах.

Місцеві кажуть: страждають від регулярного відключення світла та води. За їхніми словами, до комунікацій врізають труби майбутнього будинку.

Схожі проблеми й у жителів вулиці Тульської. Там на 17 сотках також запланована багатоповерхівка. Міськрада відвела вільну ділянку обласній прокуратурі. Люди вже звертались до міської ДАБІ, управління архітектури та до прокуратури щодо порушень. Відповіді поки немає.

Учасники усіх трьох акцій сподіваються, що їх почують.

24 февраля, 2020 15:29