Новий керівник Офісу президента планує покращити комунікацію установи (відео)

Комунікація Офісу президента України з громадянами стане ефективнішою. Про це на своєму першому брифінгу заявив новий керівник цієї структури Андрій Єрмак.

«Ми визнаємо, що є багато чого, що треба зробити з боку комунікацій. В нас дуже професійна команда. І дуже скоро ви побачите, як комунікація Офісу президента буде ще на більш високому рівні. Ми все для цього зробимо. Офіс президента разом з іншими держустановами буде гарантом свободи слова і незалежності медіа України», — заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

Новий керівник президентського офісу також зазначив, що пріоритети Володимира Зеленського лишаються незмінними — це закінчення війни на Донбасі, зовнішньополітичний розвиток іміджу України та регіональна політика.

«Ми будемо ще більше й ефективно працювати на місцях з губернаторами. Команда губернаторів сьогодні в нас практично сформована. Це дуже молоді амбітні люди, які мають конкретні завдання. Ще один дуже важливий напрямок, який ви часто чуєте під час промов президента, — зробити, так щоб Україна стала сьогодні інвестиційною меккою. Тому ми маємо конкретні кроки, конкретні програми, як це зробити. Сьогодні ці завдання отримали наші губернатори», — повідомив Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що попередній керівник Офісу президента України Андрій Богдан пропрацював на цій посаді 266 днів. Напередодні він написав заяву на звільнення, а вчора президент офіційно звільнив його та призначив на цю посаду Єрмака.

12 февраля, 2020 14:46