Одесса
7 Co
USD

На Міжрейсовій базі моряків повирубували дерева для забудови (відео)

Будівельники зрізають дерева на території парку Міжрейсової бази моряків в Одесі на вулиці Академічна, 30.

Йдеться про ділянку майже в чотири гектари з боку Курортного провулку. Піввікові дерева розпилюють і одразу ж вивозять працівники компанії «Будова».

Одесити, які стали свідками цієї ситуації, зателефонували на гарячу лінію громадської організації «Зелений лист».

Кореспонденти 7 каналу побували на місці.

Рідкісні для Одеси блакитні ялини, туї, ялівці, платани віком до 40 років, а ще величезні білоствольні осики, каштани та акації. Все це наразі ховає високий паркан Міжрейсової бази моряків. Однак зовсім скоро від природного надбання парку може зовсім нічного не залишитись.

Голова ГО «Зелений лист» Владислав Балінський зазначив, що через вирубування дерев місцеві жителі також поскаржилися до Державної екоінспекції в Одеській області, «Міськзелентресту» та департаменту екології міськради. Ані відновної вартості, ані документів на комісію з видалення дерев до установ не надходило. Жодного з представників перерахованих структур на об’єкт не допустили. Як одесити, так і гості міста, які щоденно прогулюються вздовж парку, стурбовані цією ситуацією.

За попередньою інформацією, компанія «Будова» має намір звести в межах Міжрейсової бази моряків шість житлових комплексів на 24 поверхи із паркінгами.

Нагадаємо, в листопаді минулого року суд скасував дозвіл на забудову Міжрейсової бази моряків. Позов проти міського управління архітектури та містобудування подавали одеські активісти.

Після розгляду справи суд підтвердив, що ця зона зелених насаджень є рекреаційною і її забудова — незаконна. Та попри це дерева продовжують вирубувати.

7 февраля, 2020 17:03