Одесса
5 Co
USD

Музиканти з Нью-Йорка зіграли на пам’ять про загиблих на Троїцькій (відео)

Благодійний концерт на підтримку потерпілих під час пожежі на Троїцькій відбувся в Urban Music Hall.

Американський вокаліст, володар рідкісного контртенора Джефрі Палмер виконав наживо композиції Шуберта під акомпанемент піаністів Ірени Портенко та Сергія Квітки.

Музиканти знайшли час у своєму щільному графіку і спеціально приїхали до Одеси — зазначають організатори. Всі кошти, зібрані в цей вечір, передали до фонду допомоги постраждалим і сім’ям загиблих під час трагедії в економічному коледжі.

«Трагедия объединила всех: и весь город, и не только город, и Украину, и людей, которые находятся за рубежом в том числе. Тематика посвящена композитору, немецкому романтику, у которого вчера был день рождения, ему исполнилось 223, если я не ошибаюсь. И вся программа будет состоять из его произведений, вокальных произведений, инструментальных», — повідомила ведуча заходу.

«Такое мероприятие не могла пропустить, потому что это страшное горе для всего города. У меня там погиб очень близкий знакомый. Поэтому, когда узнала, тем более, что это пойдет на помощь семьям, я не могла не пойти», — розповіла одеситка Ніна Бондаренко.

3 февраля, 2020 15:09