Металева конструкція травмувала робітника (відео)

Зачепила шість автівок та ледве не вбила чоловіка: одного з п’яти робітників, які прибирали зірвану вітром конструкцію в селищі Котовського, зачепив шмат металу.

На місце одразу викликали швидку і поліцію. Фельдшери надали чоловікові екстрену допомогу, в нього струс головного мозку та численні тілесні ушкодження. Попри це постраждалий відмовився від госпіталізації та коментарів.

Дивом нікого не вбила, та налякала не на жарт: приблизно опівдні шквальний вітер зірвав металеву конструкцію, яка накривала сміттєві баки біля одного з будинків ЖК «Острови» на Марсельській, 56. Охоронець п’ятої секції спочатку власноруч намагався боротися зі стихією, та марно.

Скло, розкидані шматки заліза та приголомшені власники автівок. Навіс зачепив цілих шість іномарок. Власник пошкодженого авто бачив все з вікна свого будинку. Каже: будку вже зриває не вперше, минулого разу вона залетіла на паркінг цього ж житлового комплексу.

Та на цьому біда не скінчилася: п’ятеро робітників житлового комплексу «Острови» одразу взялися ліквідовувати наслідки події, та порив вітру відірвав шмат металу та вдарив по голові одного з них.

На місце одразу викликали швидку і поліцію. Фельдшери надали чоловікові екстрену допомогу. Лікарі стверджують, що в постраждалого явні ознаки струсу головного мозку та численні тілесні ушкодження.

24 февраля, 2020 18:22