Одесса
6 Co
USD

Капітальний ремонт зробили в кінологічному центрі поліції (відео)

Обладнана операційна, пологова кімната та міністадіон зі смугою перешкод. Все це з’явилось у кінологічному центрі Головного управління Національної поліції в Одеській області після капітального ремонту.

Службових собак тут тренують для пошуку людей, виявлення зброї, наркотичних засобів, трупів, а також для охорони громадського порядку. Кажуть, собака — найкращий друг людини. А для співробітників поліції це ще й вірні напарники, яких тут будуть виховувати чи не з народження.

В кінологічному центрі найближчим часом планують зайнятися розведенням службових псів. На території встановили спеціальну пологову кімнату. Тут два окремих бокси. У них вагітні собаки житимуть за два дні до пологів та два-три тижні після. Далі цуценят будуть переміщувати в інше спеціально підготовлене приміщення.

Також покращили й операційну кімнату. Хірург кінологічного центру розповів, що собак для надання медичної допомоги раніше доводилося везти до німецького притулку. Тепер умови для їх лікування з’явились і на власній території.

Грайливого песика звуть Кеша. Зараз його вчать шукати наркотичні речовини. За словами кінолога, який тренує пса, такі перевірки зазвичай трапляються в аеропорту та на пошті, де найчастіше переправляють контрабандні наркотики.

Бельгійська вівчарка з мультяшним ім’ям Немо — справжній друг та напарник для Ігоря. Спочатку пес жив у кінолога вдома, а пізніше — потрапив на тренування до центру. Немо також вчать шукати наркотичні речовини.

А от дев’ятирічна Саша тренується з собаками вже три роки. З тваринами почувається дуже комфортно, і не дивно, адже вся її родина займається собаками: мати грумер, а батько — кінолог. Тож дівчинка продовжує батьківську справу.

10 февраля, 2020 18:48