Здоров’я пасажирів в аеропорті та на прикордонних пунктах посилено перевіряють (відео)

В Одеському аеропорті та на прикордонних пунктах проводять посилену перевірку пасажирів, зокрема й українців.

На летовищі перевірки тривають вже два дні, на прикордонних пунктах — п’ять. Водночас медики регулярно оглядають і співробітників служб, які працюють на місцях.

«Температурному скринінгу піддаються громадяни, в тому числі й українці, які приїжджають на нашу територію, у всіх 77 пунктах пропуску Південного регіонального управління у межах Одеської, Вінницької, Херсонської та Запорізької областей», — прокоментував начальник Південного регіонального управління ДПСУ Сергій Мул.

«Всех подозрительных, которые прибывают из Китая и других неблагополучных стран, мы опрашиваем, берем домашние адреса, телефоны и далее передаем на территорию. Они отслеживают, обзванивают», — повідомив лікар санітарно-карантинного відділу Міжнародного аеропорту «Одеса» Ігор Гринчук.

Наразі жодної підозри на коронавірус не виникло. Проте у старому терміналі аеропорту облаштували так званий інкубатор, у нього поміщатимуть пасажирів із підозрами на захворювання. Там людей будуть ретельно обстежувати медики. Однак діагностування на коронавірус в Одесі та області не проводять: тест-системи є лише в Києві. Їх використовуватимуть лише у випадках, якщо не підтвердяться діагнози грипу та ГРВІ.

«В Одеській області проводяться дослідження на грип та ГРВІ. А в МОЗ є 30 наборів для досліджень на коронавірус. У випадку, якщо будуть клінічні симптоми та анамнез буде свідчити про перебування людини в країнах з коронавірусом, надалі матеріал буде доставлений до МОЗ в центральну референс-лабораторію», — зазначив директор ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віталій Гончаров.

27 февраля, 2020 14:36