Жінка кинула немовля на землю під час лайки з чоловіком (відео)

Кинула тримісячне немовля на землю та облаяла представника соцслужби.

Сварку з бійкою нетвереза жінка та її чоловік влаштували прямо посеред вулиці. Налякані перехожі викликали поліцію.

«Подільські поліцейські притягнули до відповідальності сімейне подружжя з села Нестоїта за неналежне виконання їхніх батьківських обов’язків. Вони влаштували сварку з бійкою прямо посеред вулиці в присутності трьох неповнолітніх дітей. До речі, діти були одягненні не по сезону та були з зовнішніми ознаками хвороби, голодні», — повідомив начальник Подільського ВП ГУ НП в Одеській області Олександр Ноздратенко.

Виявилось, того дня жінка з немовлям поїхала у райцентр, нібито до органу соцзахисту населення. Чоловік не дочекався дружину вдома, взяв двох інших діточок і поїхав її шукати. Кохану застав за розпиванням спиртних напоїв у будинку її випадкового знайомого.

Лаючись на очах у дітлахів, подружжя вийшло на вулицю. Там чоловік продовжив шарпати жінку, а та, розлютована, кинула загорнуте у ковдру немовля на землю.

Лікарі діагностували у старших дітей ГРВІ, а у найменшого — гематому м’яких тканин обличчя.

У лікарні матір продовжила хуліганити та нецензурно висловлюватися у бік представника соцслужби. Жінку госпіталізували до психоневрологічного відділення.

Додамо, що це вже не перший конфлікт у родині. Сім’я перебуває на обліках як така, що опинилася у складних життєвих обставинах.

7 февраля, 2020 18:51