Журналісти проти законопроєктів про медіа та дезінформацію (відео)

Одеські журналісти виступили проти скандальних законопроєктів про медіа та дезінформацію та закликали до відставки їхніх авторів.

Аби не допустити ухвалення документів, представники ЗМІ вийшли на мітинг під стіни Одеської облдержадміністрації. 24 лютого журналісти планують передати петицію у ВР.

«Вообще, эта ситуация, когда Нацсовет становится фактически органом цензуры, — просто тупик. Все кричат по поводу уполномоченного, но будет Нацсовет, который становится органом цензуры. Он, конечно, избирается, но мы же знаем, как он избирается. Даже в России Путин не решился сделать такой вещи, а у нас собираются ввести то, что даже хуже, чем в России», — заявив головний редактор Odessa Daily Леонід Штекель.

Нагадаємо, сьогодні шоста річниця з того дня, коли під Одеською ОДА «активісти» у мотоциклетних шоломах побили мирних протестантів та журналістів. Покараних у цій справі досі немає.

«Незважаючи на такі вже строки, влада знову робить спроби утисків, закон про дезінформацію — одна з таких спроб обмежити права журналістів», — зазначив головний редактор видання «Ізбірком» Валерій Болган.

19 февраля, 2020 17:05