Жителі селища Таїрова перекрили дорогу (відео)

Понад пів сотні мешканців будинків на вулиці Тульській перекрили перехрестя проспекту Небесної Сотні та вулиці Левітана в неділю. У такий спосіб люди виступили проти будівництва висотки посеред приватного сектору.

Ґвалт і обурення: протестувальники кілька годин поспіль безперервно ходили по пішохідному переходу і не давали транспорту проїхати. Одесити у відчаї: зовсім скоро поруч з їхніми оселями може вирости багатоповерхівка. Ба більше: вважають, що будівельні роботи на цій ділянці небезпечні.

Йдеться про ділянку площею 17 соток за адресою Тульська, 110–112. Тут вже встановили будівельний паркан, а кілька днів тому почали активні роботи.

Нагадаємо, Одеська міськрада відвела землю Прокуратурі Одеської області, а генпідрядником виступає фірма «Трансбуд-проект». На ділянці планують будівництво висотного комплексу «Простір на Тульській». Згідно з рекламними оголошеннями, будівлі планують здати в експлуатацію в першому кварталі 2021 року.

Втім, у протестувальників є зустрічна пропозиція: вони хочуть, щоб в мікрорайоні замість чергових висоток побудували новий дитячий садок.

10 февраля, 2020 14:56