Одесса
0 Co
USD

Дитбудинки та інтернати планують розформувати (відео)

Дитячі будинки та інтернати планують розформувати, а дітей розмістити в патронатних сім’ях.

Про це сьогодні повідомила міністерка соціальної політики Юлія Соколовська. За її словами, це рішення значно покращить ситуацію з дітьми, які потребують особливого догляду.

Батькам, що погодяться взяти під опіку дітей-сиріт, обіцяють збільшити спеціальні соціальні виплати та надати якісне та комфортне житло. Це, вважає міністерка, простимулює людей охочіше ухвалювати рішення про усиновлення.

«Ми все більше звертаємо уваги на розвиток прийомних сімей і дитбудинків сімейного типу. Ми збільшили вже виплати. Наприклад, десь на 1100–1400 залежно від віку дитини ми збільшили виплату в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу на кожну дитину», — заявила міністерка соціальної політики Юлія Соколовська.

Юлія Соколовська також додала, що ця проблема актуальна саме для Одеського регіону. Адже кількість вихованців дитячих будинків у нас найбільша.

Усього в Одеській області 5 тисяч дітей-сиріт, 5 тисяч дітей з інвалідністю, 3 тисячі дітей в інтернатах (і з них більше ніж 2 тисячі мають батьків), ще 2 тисячі дітей живуть у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

3 февраля, 2020 17:13