Гурт «Бумбокс» презентував свій новий альбом в Одесі (відео)

Масштабний тур Україною гурту «Бумбокс» на підтримку нового альбому «Таємний код: Рубікон» триває.

Це сьомий студійний альбом, в якому фронтмен записав спільний трек із The Gitas під назвою «Тримай мене» та неочікувану колаборацію з Тіною Кароль — «Безодня». Над самою платівкою працювали одразу в трьох країнах: Україні, США та Франції.

Коментуючи назву альбому, фронтмен каже, що це його власний рубікон, адже насамперед йдеться про оновлення самого «Бумбоксу». Незмінний склад довго залишався приводом для гордості, однак творчі інтереси з деякими колегами розійшлися. Тому вперше за 15 років в колективі з’явилося одразу троє нових учасників, серед яких бас-гітаристка з Одеси Інна Невойт. Андрій розповів, що все обійшлося без кастингів, адже знайшов нових учасників сам достатньо швидко: просто побачив їх у дії. Чи будуть зміни у звучанні через оновлення складу гурту, вокаліст не певен. Адже зазвичай це складно передбачити.

В Одеській філармонії Андрій Хливнюк імпровізував, обирав і виконував пісні, підлаштовуючись під атмосферу залу. Окрім композицій з нового альбому, звісно, не обійшлося і без довгоочікуваних відомих хітів. Загалом концерт відвідали понад 1000 одеситів.

В Одесі тур гурту «Бумбокс» не закінчується. Попереду ще шість концертів на Західній Україні.

17 февраля, 2020 14:43