В смт Таїрове роками не можуть реконструювати очисні споруди (відео)

Мільйони «в землю». В селищі Таїрове під Одесою люди жаліються на сморід від очисних споруд.

Хоча з бюджету неодноразово виділяли чималі кошти на капітальну реконструкцію, роботи проводили хіба що на папері. І так триває вже з десяток років. Місцеві мешканці прийшли за поясненнями до нової селищної влади, які діє приблизно пів року.

Ось такий вигляд нині мають очисні споруди селища Таїрове: декілька резервуарів із водою та багнюкою. Відстійники чистять вручну, потім воду відводять у басейни в полі біля виноградників.

Реконструювати очисну систему мали ще 10 років тому: протягом тривалого часу з бюджету виділяли мільйони. Навіть побудували нові очисні споруди, але їх і досі не ввели в експлуатацію. За цей час стало тільки гірше. Поганий запах розноситься по селищу, найбільше страждають мешканці прилеглих будинків.

Пів року тому селищну раду очолив оновлений склад. На зустрічі з обуреними мешканцями чиновники обіцяють: до осені розроблять проєкт та навіть розпочнуть реконструкцію.

Також чиновники переконують: кошти на капітальну реконструкцію в бюджеті є. Після досліджень проєктувальників визначать та виділять на роботи необхідну суму.

19 февраля, 2020 16:56