Верховна Рада звільнила Бабак з посади міністра розвитку громад (відео)

Верховна Рада звільнила міністра розвитку громад і територій Альону Бабак. Рішення підтримали 266 нардепів.

Новим керівником міністерства призначили голову Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля. Він також матиме в уряді портфель віцепрем’єр-міністра.

«Я дуже дякую президенту, голові уряду, своїм колегам за ефективну співпрацю. Але я хочу сказати “злопихателям” в будівельній сфері, які оплутали її, як спрут, і думали дуже радіти на моїх кістках після мого звільнення, — не вийде! Тому що те, що розпочато цим урядом, Міністерством розвитку громад, Офісом Президента по боротьбі з корупцією в будгалузі, у сфері архітектурного контролю, не має зворотного шляху», — заявила ексміністр розвитку громад і територій Альона Бабак.

«Ключові напрямки й пріоритети Мінгромади й Кабміну, які вже були розпочаті, — це реформа будгалузі, реформа галузі ЖКГ і ключовий суспільний пріоритет — це реформа адміністративно-територіального устрою в Україні, яка потребує великого соціального діалогу й завершення в цьому році й буде рухатися вперед», — повідомив новий міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль.

Додамо, сьогодні Верховна Рада відкрила третю сесію дев’ятого скликання. У вступній промові спікер Дмитро Разумков зазначив, що парламент у наступні місяці має посилити відповідальність за кнопкодавство, затвердити пропорційну виборчу систему та ухвалити закон про референдум.

4 февраля, 2020 17:31