Бюджетна криза в Арцизі: заручниками стали вихованці дитсадків та батьки (відео)

В місті Арциз, що на Одещині, й досі не ухвалили бюджет.

Як наслідок, люди не отримують зарплати, а дитячі садочки не можуть нормально функціонувати. Змусити депутатів затвердити проєкт фінансування міста вирішили батьки, чиїм дітям ніде дітися в робочий час.

608 дітей стали заручниками ситуації в місті Арциз. Чотири дитячі садочки вже майже два місяці не отримують фінансування, через що не можуть покрити витрати навіть на продукти. Загальний борг дошкільних установ сягнув 250 тисяч гривень.

З 17 членів виконавчого комітету на засідання ледве збирається вісім. Проте міський голова каже: у всьому винні депутати, це вони ніяк не проголосують. Зі свого боку депутати винять мера, бо саме він керує виконкомом, тож і відсутність кворуму — теж його турбота. Через це замкнуте коло страждають діти…

Лише пізно ввечері кворум таки збирають. Для цього за членами виконкому меру довелося їхати особисто. Спільними зусиллями та під тиском батьків рішення ухвалюють: садочки фінансуватимуть за схемою 1/12. А от коли затвердять постійний бюджет, досі невідомо.

Більш детально про ситуацію в місті Арциз, усі бізнесові інтереси його можновладців та реакцію голови облдержадміністрації Максима Куцого дивіться вже цієї суботи о 20:00 у «Підсумках тижня».

18 февраля, 2020 17:04