Одесса
2 Co
USD

Активісти стежитимуть за виконанням судового рішення щодо заборони будівництва (відео)

Аби не казали, що не знали. Громадський діяч Олег Михайлик особисто відніс ухвалу щодо заборони будівельних робіт в Аркадії до мерії та Державної архітектурно-будівельної інспекції Одеської області.

Йдеться про ділянку на місці колишнього ресторану «Жемчужина». Рішення щодо припинення там будь-яких робіт на час слідства ухвалив Одеський окружний суд наприкінці січня. На ділянці майже у два з половиною гектари компанія «Жемчужина» під виглядом «розвитку інфраструктури відпочинку» планує звести чотири 12-поверхові будинки із триповерховою опорою.

«Те организации, которые строят, подрядчик, мы им тоже предоставим такое постановление, чтобы они тоже не проводили там работы, потому что все-таки не выполнение решения суда — это уголовно наказуемо. Посмотрим, как будут действовать наши власти», — зазначив юрист Юрій Белянський.

«Все, что происходит, это обычное мошенничество, когда есть даже не один и не два дозвола, а целых три. Мы отменяем дозвил на возведение четырех 9–12-этажек на этом месте, и, когда мы его отменим, в этом никакого сомнения нет, из кармана легким движением руки может появиться второй, третий, четвертый, пятый дозвил, в котором будет написано не “строительство”, а “берегоукрепление”», — заявив громадський діяч, позивач Олег Михайлик.

4 февраля, 2020 14:40