Штурм податкової в Одесі: пресу знов не пустили до приймальні (відео)

Одеські активісти та журналісти пікетували податкову через надмірно суворий пропускний режим.

Їх обурює, що через жорстку пропускну систему представники багатьох ЗМІ не змогли потрапити на брифінг керівника Державної податкової служби України Сергія Верланова.

Акцію проти пропускної системи до податкової ініціював одеський активіст Владислав Сердюк. Чоловіка вкрай обурює така «протитанкова решітка» на вході, через яку 15 січня представники багатьох ЗМІ не змогли потрапити на брифінг голови Державної податкової служби України. Хоча після гучного затримання за підозрою у корупції очільника регіонального управління податкової питань до керівництва було багато.

Та попри всі спроби за турнікет кореспондентів не пустили й сьогодні.

До протестувальників вийшла представник пресслужби податківців. Вона розповіла, що пропускна система в управлінні працює на підставі наказу Міністерства фінансів, оскільки в приміщенні розташований також оперативний відділ податкової міліції.

Пікетувальники стали вимагати, щоб до них вийшло нове керівництво. Врешті-решт до приймальні пустили тільки двох учасників акції — Владислава Сердюка та Дмитра Кондратьєва. Також держслужбовці пообіцяли провести в понеділок зустріч з громадськістю.

17 января, 2020 14:55