Чоловік у масці погрожував підірвати новий термінал Одеського аеропорту (відео)

Чоловік у масці погрожував підірвати новий термінал Одеського аеропорту.

Спочатку протаранив на мікроавтобусі шлагбаум при в’їзді, а потім увірвався в будівлю з погрозами підірвати вибуховий пристрій. Одночасно з нападом до служби порятунку надійшов дзвінок про мінування аеропорту. На місце прибули вибухотехніки, всіх пасажирів евакуювали. Подія сталася приблизно о 7:40 ранку.

«Неизвестный мужчина в маске зашел в здание терминала и объявил о том, что у него с собой взрывное устройство и он взорвет терминал. Были вызваны сотрудники полиции, была вызвана взрывотехническая группа», — прокоментував заступник директора з авіаційної безпеки Одеського аеропорту Анатолій Шитов.

«Чоловіка, який перебував в явно неадекватному стані, було затримано. Ним виявився 26-річний одесит. Під час огляду його автомобіля була виявлена пневматична зброя. Зараз з ним працюють поліцейські», — повідомила начальник відділу комунікації ГУ НП в Одеській області Любов Гордієвська.

У зв’язку з цією подією деякі вильоти затримали. Наприклад, початку реєстрації на рейс до Стамбула люди чекали близько двох годин.

8 января, 2020 14:51