Одесса
9 Co
USD

Читання нової п’єси відбулися в Українському театрі (відео)

Незабаром світ побачить авторську постановку п’єси «38» від одеської режисерки Тетяни Першакової-Соковської.

Драма про зраду та неміч пройшла перше читання на камерній сцені Українського театру. Режисерка, яка й виконує головну роль, каже: грати її героїню дуже тяжко, особливо нелегко було сісти в інвалідне крісло.

«Я нещодавно думала, що не хочу ніколи грати в кріслі, щоб ніколи в житті таке не трапилося зі мною, і тут раптом ця п’єса, от тільки загадала… Я не знаю, чи це буде, але п’єса дуже цікава, зараз вона дуже актуальна», — розповіла режисерка постановки п’єси «38» Тетяна Першакова-Соковська.

Директорка театру каже, ця п’єса у виконанні Тетяни варта великої сцени академічного театру, залишилось додати лише кілька штрихів.

«Ми долучаємо нашого глядача до тієї роботи, яка завжди відбувається в театрі. Це, скажімо так, не половина нашої роботи, це окремий такий проєкт. Будь-яка вистава починається з читань, коли актори знайомляться з текстом. І в цій роботі ми пропонуємо не лише ознайомлення з текстом, сьогодні наша акторка та режисерка Тетяна Соковська запропонувала своє бачення. Це не лише текст, який вона читає, вона зрежисувала і зіграла — потужна робота», — прокоментувала директорка Одеського академічного українського театру ім. В. Василька Юлія Пивоварова.

21 января, 2020 18:50