Чергового потерпілого допитали у справі Орлова (відео)

Чергового потерпілого допитали у справі Олександра Орлова, якого підозрюють у співорганізації нападу 19 лютого 2014 року.

Професор кафедри філософії Одеського національного університету імені Мечникова Сергій Шевцов виступив в Приморському суді. За його словами, він був учасником мирної акції біля ОДА та бачив все, що там відбувалось. Розповів, що тоді так званих тітушок привезли на місце двома автобусами «Богдан» і після нападу організовано відвезли.

Потерпілий зазначив, що прийшов на акцію шість років тому і до суду сьогодні, аби виступити проти насильства.

«Головна риса, яка, я б сказав, відрізняла все це, — це дуже гарна організація. Вони рухались, немов солдати, вони перестроювались, вони знали, що вони роблять, вони знали, що їм робити кожну мить, навіть поліція не так організовано рухалась, як вони. І тому я думаю, що це була просто демонстрація сили», — заявив потерпілий Сергій Шевцов.

Нагадаємо, 19 лютого 2014 року активісти одеського Євромайдану організували акцію «Досить стріляти». Мирний мітинг намагалися перервати невідомі молодики з битами. Тоді постраждало 16 людей. Жодного вироку за шість років розгляду справи ще не винесли.

21 января, 2020 18:47