Танкер Delfi мають почати знимати з мілини не пізніш 28 січня (відео)

Власник танкера Delfi має розпочати роботи з демонтажу судна не пізніше ніж 28 січня.

До такого висновку дійшли під час засідання робочої групи з ліквідації наслідків катастрофи, що сталася 22 листопада минулого року біля одеського пляжу «Дельфін». В іншому разі за справу візьметься держава. Та для цього потрібен висновок Держекоінспекції.

«Сроки сейчас установит капитан морского порта в рамках своей компетенции, и в рамках заключения экологической инспекции будут установлены финальные сроки выполнения работ. Мы считаем, что они не должны превышать срок 3-3,5 месяца», — заявив голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

Наразі є два варіанти розв’язання проблеми. Обидва обійдуться у чималу суму — 25 мільйонів гривень.

«Первый вид — разборка судна, его ликвидация и вывоз. На эти операции потребуется минимум 100 дней — три месяца», — повідомив начальник адміністрації Одеського морського порту Руслан Сахаутдінов.

Другий варіант — залатати пробоїну, перевернути судно і відбуксувати його.

Нагадаємо: на початку січня цього року стало відомо, що судновласник планує відбуксирувати в порт танкер Delfi, аби поставити його на ремонт. Початковий план прибрати танкер до нового року реалізувати не вдалося. Все через шторми на морі та труднощі у підборі водолазів для роботи на об’єкті.

21 января, 2020 19:02