Спецкомісія ОДА обговорила протидію китайському вірусу (відео)

Регулярні медогляди студентів із КНР, закупівля респіраторів, а також додаткові кошти на медикаменти та апарати для медустанов.

На спецкомісії Одеської ОДА чиновники визначили комплекс профілактичних заходів, а також план дій, якщо коронавірус потрапить у регіон.

Як зазначають медики, використання спецреспіраторів на 95 % знижує ризик зараження. Коштують вони 20 гривень, проте в Одесі їх у вільному доступі поки небагато. Планують закупити максимальну кількість в Дніпрі.

«На сьогодні в області вони є в деяких аптеках. Місця продажу буде повідомлено на вебсайті та за допомогою інших джерел департаментом охорони здоров’я», — повідомив заступник голови Одеської ОДА Денис Ванаш.

В аеропортах, вокзалах, портах, громадському транспорті та на ринках ввели посилений протиепідемічний контроль. Він передбачає профілактичні заходи в пунктах пропуску та в місцях масового скупчення людей, зокрема на «Сьомому кілометрі».

Нагадаємо, через спалах уханського коронавірусу вже загинуло 106 осіб. Окрім Китаю, захворювання зафіксували у 18 країнах світу, наразі лабораторно підтверджено 4,5 тис. випадків. Раніше міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька заявила, що в Україні станом на 26 січня випадків зараження коронавірусом зареєстровано не було.

29 января, 2020 14:48