Ротвейлер ледь не загриз свою власницю: нові подробиці (відео)

Жіночий крик посеред ночі розбудив одеситів, які проживають на вулиці Канатній. Домашній ротвейлер ледь не загриз свою власницю.

За словами очевидців, інцидент стався на території парку, що розташований за будівлею Одеської обладміністрації. На місце події викликали поліцію.

«Пес породи ротвейлер кусав свою господиню за руки та тулуб. Собака поводився дуже агресивно, на команди господині не реагував. Патрульні намагалися перемкнути увагу озвірілої тварини на себе та спробували відігнати пса, після чого собака зірвався з повідця та почав бігти в бік патрульних. Один з інспекторів поліції прийняв рішення знешкодити тварину, яка загрожувала життю та здоров’ю жінки та поліцейських», — прокоментувала прессекретар Патрульної поліції Алла Марченко.

Професійний дресирувальник вважає, що може бути декілька причин, чому собака напав на свою власницю. Одна з головних — неправильне виховання.

«Если человек заводит большое, серьезное животное, то это оружие. И в неумелых руках оно может выстрелить в любую сторону: как в вашу, так и в любого проходящего. С учетом того, что мы находимся в городе, животное должно быть воспитано. Оно должно знать правила поведения. Оно должно четко дифференцировать, где свои, а где чужие, что можно делать, а что нельзя», — зазначив кінолог центру дресирування Veska Олексій Коваль.

Так само причиною агресії собаки та нападу на людину може бути хвороба тварини.

Додамо, постраждала звернулася в 10-ту міську клінічну лікарню, де їй зашили рани. Після цього жінку відвезли в травмпункт за місцем проживання для вакцинації.

21 января, 2020 16:28