Підсумки сесії Верховної Ради України (відео)

Відвідування сесій та участь у голосуванні — показники, які регулярно моніторять у Комітеті виборців України, наглядаючи за роботою нардепів.

У Верховної Ради 9-го скликання під час другої сесії були досить високі показники. В середньому один депутат брав участь у 75 % голосувань. Є 28 нардепів, які взяли участь у понад 95 % голосувань.

«Найвищий показник серед всіх народних депутатів в народного депутата Олега Воронька, він представляє “Слугу народу”, який взяв участь у 99 % голосувань Верховної Ради», — зазначив аналітик ВГО «Комітет виборців України» Денис Рибачок.

Це означає, що він постійно був на робочому місці. І таких депутатів насправді багато. Але є й злісні прогульники.

«Це Антон Яценко із групи “За майбутнє”. Це Вадим Столар із “Опозиційної платформи — За життя”, Юрій Солод також із ОПЗЖ та позафракційний депутат Андрій Деркач. Ці чотири народні депутати пропустили 90 % голосувань Верховної Ради. Тобто не голосували майже ні за що», — повідомив Денис Рибачок.

Пів сотні народних депутатів, згідно з моніторингом, взагалі майже не голосують. Але за другу сесію ухвалили 134 закони, і це дуже високий показник.

20 января, 2020 19:14