Поліцейський напідпитку збив людей і втік з місця ДТП (відео)

Поліцейський напідпитку збив двох людей та втік з місця ДТП. Щоправда, потім повернувся.

Водій автівки, що виявився службовцем, збив шлагбаум у міжквартальному проїзді біля супермаркету на Люстдорфській дорозі та наїхав на двох пішоходів. Наразі подружжя потерпілих з тяжкими травмами перебуває в міській клінічній лікарні № 11.

«У мужчины помимо травмы головы еще травма грудной клетки, сопровождающаяся переломами большего количества ребер. Поэтому пациент находится в реанимации, потому что требует дополнительного внимания, подпитание его кислородом. Женщина стабильна, но, учитывая, что тоже есть травма головы с ушибом мозга, она находится в нейрохирургическом отделении», — повідомив головний лікар ОМКЛ № 11 Микола Турчин.

В поліції ж кажуть: правопорушник фактично сам здався в руки правоохоронців, коли повернувся на місце ДТП. Опору він не чинив.

27-річного полісмена відсторонили від роботи на час службового розслідування. По його закінченню хлопця планують ще й звільнити.

«Надавати правову оцінку будуть працівники вже ДБР і їх оперативне супроводження управління внутрішньої безпеки, яких відразу ж ми сповістили, відразу всіх, як ви знаєте, і ЗМІ, щоб показати, що керівництво Нацполіції в Одеській області хоче, можна сказати, перевертнів більш радикально судити, суворо, згідно з законодавством», — повідомив в. о. начальника ГУ НП в Одеській області Іван Іщенко.

20 января, 2020 16:36