Податківці зустрілися із журналістами (відео)

Після того, як 15 січня журналістів не пустили на брифінг голови податкової служби України Сергія Верланова, у відомстві нарешті провели зустріч із представниками ЗМІ.

На питання про те, чому перешкоджали акредитованим журналістам, відповіли, що будівля податкової інспекції — це режимний об’єкт. Ба більше, на той момент перебування журналістів та громадських активістів у приміщенні нібито мало б небезпечні наслідки.

«Також залишилась режимні приміщення з обмеженим доступом. І при тих обставинах, які тоді складалися, ви можете подивитися відео та інші записи, я з повною мірою відповідальності можу сказати, що для цих об’єктів на той момент часу були ризики», — заявив 1-й заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Юрій Піпко.

Також журналісти та активісти поцікавилися, чим зумовлена необхідність встановлення на вході паркана. На питання, в якому стані пожежна сигналізація будівлі, відповів начальник управління матеріально-технічного забезпечення ГУ ДПС в Одеській області Ігор Торубаров:

— Кожен поверх адміністративної будівлі обладнаний первинними засобами пожежогасіння, А саме пожежними кранами та пожежними рукавами. На кожному поверсі вони встановлені й закриті. Доступ: підійшли, гідрант відкрили…
— Дивіться, я от навіть зараз бачу, що датчик у вас не працює. Повинен працювати індикатор. У вас вона вимкнена…
— Це так? Це так
— Тут так.

Податківці пообіцяли, що при подальшій співпраці проблем зі спілкуванням між представниками відомства і журналістами не буде.

20 января, 2020 14:47