Одеські волонтери привітали пацієнтів відділення онкогематології (відео)

П’ятитонна фура подарунків, 300 упаковок глюкози й фізрозчину та супергеройський екіпаж: більше ніж 30 волонтерів одеських громадських організацій «Територія закону», «Почни з себе», федерації французького боксу «Сават», а також підприємці книжкового ринку привезли фрукти, солодощі та іграшки маленьким пацієнтам зі злоякісним захворюванням крові.

Дід Мороз разом з Бетменом, Джокером і піраткою — ось такий незвичний тандем примчав на свято каретою. А за нею вантажівка з солодкими подарунками та ліками. Все це, аби привітати пацієнтів відділення онкогематології Одеської обласної дитячої лікарні. В ігровій кімнаті відділення на маленьких пацієнтів та їхніх батьків чекав подвійний сюрприз. Карлсон і Супермен спустилися на свято прямісінько з даху п’ятиповерхівки, як у кіно, на тросах.

Вірші, пісні й навіть танці. Аби отримати подарунок, потрібно було продемонструвати Дідусеві Морозу свій талант. Потішилися гарними емоціями й самі працівники закладу, адже гарний настрій — запорука одужання.

Таку святкову акцію волонтери в лікарні організовують вперше, але сподіваються, що не в останнє. Та їх турбує ще одна нагальна проблема: Одеська обласна дитяча лікарня побудована ще в минулому столітті й зараз потребує кардинальних змін.

Майже 10 років тому Кабмін затвердив проєкт будови нового хірургічного корпусу, та його законсервували, адже коштів на його реалізацію у бюджеті бракує. Тож зараз волонтери всіляко намагаються знайти хоча б часткове розв’язання цієї проблеми.

Наприкінці доброї акції естафету передали волонтерам з Києва.

14 января, 2020 18:46