Одесса
4 Co
USD

Одеську міськраду долучать до справи «Мегалайну» (відео)

Справа скандального будівництва на Гагарінському плато. Суд відмовляється накладати арешт на земельну ділянку.

Про це клопотав прокурор у Київському райсуді. Підставою стало те, що територію та розташовані на ній споруди слідчий визнав речовими доказами у справі незаконного заволодіння комунальною власністю.

Однак у клопотанні відмовили. Не підтримали скаргу і сьогодні в Апеляційному суді. Колегія суддів наполягає на участі Одеської міськради: мовляв, треба почути позицію власника.

«Сьогодні було очевидно, що судді почали затягувати процес, на мою думку, тому що процес перетворюють в цивільний, тобто є чітке звернення правоохоронних органів, прокурора, — накласти арешт. Ми вже в другій інстанції знаходимось, і я бачу небажання накладати арешт, всі розуміють, що це в першу чергу корупційна оборудка», — зазначив політичний діяч, позивач у цій справі Михайло Кузаконь.

«Мені не зрозуміла позиція суду, оскільки під час розгляду цієї справи в суді першої інстанції Одеська міська рада не залучалась, був тільки “Камертон”. Було засідання по апеляційній скарзі, Прокуратура, 15 січня, — не долучали, не вирішувалось це питання про залучення, скажімо, власника майна, земельної ділянки, представника територіальної громади, тобто ОМР», — заявив юрист, мешканець Гагарінського плато Олег Нікулін.

Нагадаємо, на Гагарінському плато, 5, планують звести житловий комплекс «Юніті Тауерс». Всупереч генплану, згідно з яким на цьому місці мали побудувати школу. Через це жителі прилеглих будинків неодноразово мітингували.

22 января, 2020 16:43