Одесу відвідав голова ВР України Дмитро Разумков (відео)

Місцеві вибори в Україні пройдуть восени. А до цього уряд планує завершити реформу децентралізації, аби у новообраних керівників було більше повноважень.

Про це заявив в Одесі голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Спікер прибув у наше місто в рамках офіційної подорожі півднем України.

За один день голова парламенту відвідав декілька навчальних закладів, контейнерний термінал «Одеса» та завод, що виробляє військову техніку для Міноборони.

Також Дмитро Разумков розгорнуто поспілкувався із пресою.

Дострокових місцевих виборів не буде. Але й чергових чекати не так довго: голосування відбудеться цього жовтня. Чи стане це завершенням перезавантаження влади на усіх ланках, прогнозувати не береться ніхто. Серед потенційних кандидатів на посаду мера нашого міста у провладної партії «Слуга народу» поки немає фаворита. Мовляв, все залежить від думки та активності громади.

У планах уряду завершити реформу децентралізації. Серед її вад голова Верховної Ради називає невдалий менеджмент на місцях. Нагадаємо, рік тому Кабмін заборонив розміщувати вільні кошти місцевих бюджетів на депозитах. У відповідь фінансисти Одеської міськради запропонували купувати за вільні гроші облігації держпозики.

Під час візиту до Одеси Дмитро Разумков також ознайомився із підприємством, що виробляє цифрове обладнання, військову техніку та радіоприлади.

Потім голова Верховної Ради поспілкувався із вченими університету імені Мечникова, відвідав військовий ліцей, Одеський порт, а також у студії 7 каналу дав ексклюзивне інтерв’ю щодо роботи парламенту.

23 января, 2020 19:06