Одесити представлятимуть країну на кулінарній олімпіаді (відео)

Не просто хобі: одеські кухарі-юніори готуються представити Україну на незвичайній олімпіаді — кулінарній.

Наймасштабніші світові змагання проводять раз на чотири роки. У німецькому Штутгарті юні кулінари позмагаються із понад двома тисячами своїх колег ледь не з усього світу. Цікаво, що за 25-річну історію конкурсу наша держава ще ніколи не брала в ньому участь.

До від’їзду у Німеччину — трохи більш як два тижні. Цими днями національна збірна кухарів-юніорів, яка, до речі, повністю складається з одеситів, допрацьовує усі деталі: скільки знадобиться інгредієнтів та як розподілити час. Попри статус юніорів майже кожен вже справжній кухар.

Команда має презентувати на «світовій кухні» 230 різних страв у двох номінаціях, на все по вісім годин — від заготовок до сервірування.

Проте нині юні кухарі переймаються ще й дорослими питаннями: де взяти кошти, аби усі плани здійснились. Майже все оплачують самостійно. Партнери допомогли із посудом, формою та продуктами в Україні. Але до Німеччини їх брати не можна.

Аби мрія молодих талановитих кухарів представити Україну на найбільшому кулінарному конкурсі стала ближчою, у фонді команди збирають кошти.

Реквізити: ПриватБанк: 4149 4993 1023 8173, Макаренко Ю. М.

А вже цієї суботи в ресторані за адресою Грецька, 5, пройде дегустація страв від команди. Вхід за добровільним внеском, кошти теж підуть до фонду.

29 января, 2020 16:48