Одесса
8 Co
USD

Одесити вийшли на мітинг проти забудови 10-ї ст. В. Фонтану (відео)

Одесити вийшли на мітинг проти незаконної забудови міста. Приблизно 30 учасників акції перекрили дорогу на 10-й станції Великого Фонтану.

У такий спосіб вони хочуть привернути увагу влади міста до проблеми. Люди виступають проти будівництва багатоповерхівки за адресою Фонтанська дорога, 121. Борються з забудовником вже два роки.

За словами мітингувальників, в документах йшлося про реконструкцію будівель. На ділі ж тут планують звести нову багатоповерхівку з паркінгом.

«Вони через Одеську міську раду в серпні поміняли цільове призначення і Державна архітектурно-будівельна інспекція їм видала дозвіл на будівництво. Виданий дозвіл на реконструкцію нежитлових приміщень. Що це означає? Що якщо нежитлове приміщення, то хоча б одна із несучих стін повинна була б зберігатися на території», — повідомив представник інтересів ОСББ на 10-й станції В. Фонтану та «Укрпошти» Роман Лях.

«У нас трещины как бы есть, и теперь началось сотрясение. Вот жильцы, которые живут в первой парадной, говорят, что они кушали, сидели за столом и стол подпрыгнул, когда они начали сваи забивать. Ну это нормально?» — обурюється Євгенія Компанієць.

Мітинг прийшли підтримати й жителі будинків на 13-й станції Великого Фонтану. Там також йде забудова і люди бояться, що схили біля узбережжя такого навантаження не витримають.

22 января, 2020 14:40