Кількість хворих дітей в садках теж зростає (відео)

Через спалах грипу та ГРВІ можуть закрити не тільки школи, а й дитячі садки.

Донині в дошкільних закладах на карантин відправляли окремі групи, де кількість хворих дітей перевищила 20 %. Проте через зростання захворюваності лише від учора зачинили ще 20 груп. Повністю можуть закрити 107-й та 275-й садочки: там підраховують кількість дітей, які відсутні саме через хворобу.

«Дитячі садочки, це вже більш таке складне питання для всіх батьків, які працюють, тому що діти маленькі. Їх ми закриваємо точково, якщо хворіють діти групами. В нас більше ніж 60 груп вже закрито. Дуже просимо батьків, у нас є така проблема не тільки в Одесі, в Україні загалом, коли батьки дітей з ознаками вірусного захворювання надають їм певні ліки, які маскують симптоми. Категорично заборонена така поведінка, закликаємо до соціальної відповідальності батьків», — повідомила директор департаменту освіти Одеської міськради Олена Буйневич.

Нагадаємо, епідпоріг в Одесі перевищено на 7%. Найчастіше хворіють діти до 14 років. Через це в усіх школах ввели двотижневий карантин. Це 127 шкіл та приблизно 90 тисяч учнів. В департаменті освіти кажуть: вимушені вихідні не передбачатимуть відпрацювання у суботи та не вплинуть на весняні канікули.

28 января, 2020 16:59