Одесса
1 Co
USD

Знову ходити: підлітку вкрай необхідна операція (відео)

Андрій Драгонер страждає на множинні вади розвитку центральної нервової системи. Його ліва частина тіла паралізована. Якщо прооперувати обидві ноги, хлопець матиме змогу самостійно ходити. Однак на дорогу операцію в мами грошей немає.

З самого народження Андрію довелось боротися за своє життя. До року він п’ять разів переживав клінічну смерть, але лікарі щоразу його реанімували.

Виявилось, проблема виникла ще у період вагітності: у плода була аномалія розвитку центральної нервової системи. Надалі це призвело до часткового паралічу.

Хлопець пересувається на ходунках та на інвалідному візку. Вдома намагається ходити самостійно. Аби Андрій міг ходити без допоміжних засобів, йому необхідно прооперувати обидві ноги: вирівняти ліву стопу та усунути деформацію пальця на правій. Операції планують провести у квітні-травні. Коштуватиме це родині 100 тисяч гривень.

Якщо у вас є змога допомогти Андрію стати на ноги, надсилайте будь-яку суму на рахунок: ПриватБанк: 5169 3324 0608 0146, БФ «Спаcибі»: для Андрія Драгонера.

22 января, 2020 18:56