Зеленський провів переговори з держсекретарем США (відео)

Американський бізнес запросили взяти участь у проєктах будівництва доріг і видобутку українського природного газу та нафти на Чорноморському шельфі.

Про це й не тільки ішлося під час сьогоднішньої зустрічі президента Володимира Зеленського та державного секретаря США Майкла Помпео.

«Ми будемо підтримувати інвестиції, тому що західні партнери є важливим сигналом довіри до верховенства права. Це те, за що бореться президент Зеленський. Я знаю, що інвестиції до України будуть надалі зростати й ви й надалі будете підтримувати вимоги МВФ», — заявив держсекретар США.

«Я впевнений що 2020 рік стане роком, в якому ми відчутно збільшимо інвестиційну й торговельну співпрацю між США та Україною. Ми зацікавлені разом посилити розвиток залізничної галузі України. Також враховуємо, що США зможуть усунути торговельні обмеження, такі як захисні мита на імпорт сталі у розмірі до 25 %. Це чутливе питання для нашого металургійного експорту», — повідомив Володимир Зеленський.

Державний секретар США Майкл Помпео прибув з офіційним візитом до Києва вчора ввечері. Завтра він вирушає до Білорусі, а далі планує відвідати Казахстан і Узбекистан.

Зазначимо: в Україні Помпео вкотре заявив про підтримку Сполученими Штатами Америки територіальної цілісності України та закладеного раніше курсу реформ.

31 января, 2020 19:12