Затримано чоловіка, що підірвав гранату у гуртожитку (відео)

Троє чоловіків постраждали внаслідок вибуху гранати в гуртожитку в Одесі.

Відомо, що зловмисник кинув вибуховий боєприпас у кухню, де його сусіди відзначали Святвечір. Так він вирішив закінчити конфлікт, що виник між ними під час застілля.

Чоловік Олени прийшов у гості до двох друзів у гуртожиток, що на Радісній, відзначити Святвечір. Сиділи на кухні загального користування. Випивали. Згодом до них напросився ще один сусід. У них стався конфлікт. Один з чоловіків кинув гранату. Від вибуху у кухні розтрощило скло, побило техніку та меблі.

Чоловікам дивом пощастило, відбулись легкими травмами. Їх на швидкій відвезли до найближчої лікарні. Постраждалі кажуть: після 10-ї лікарні їм довелось їхати до Єврейської, адже кінцівки не переставали кровоточити.

Не на камеру мешканці розказали, що їхній сусід живе у будинку приблизно два роки та постійно зі всіма конфліктує. Востаннє скандал із погрозами був напередодні Нового року.

Виявилось, чоловік вже мав судимість за умисне вбивство. Зараз подію кваліфікували за двома статтями. Затриманому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

8 января, 2020 16:45