Завгоспа коледжу економіки та права відправили під домашній арешт (відео)

Завідувача господарства Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу відправили під домашній арешт на два місяці.

Жінці заборонили покидати свій будинок з 10-ї вечора до 6-ї ранку. Завгоспа підозрюють у службовій недбалості та неналежному виконанні обов’язків, що спричинило пожежу у навчальному закладі.

«Як завідувач господарства й особа, на яку покладено обов’язки щодо забезпечення пожежної безпеки у цьому закладі, вона була за це відповідальною. Так вважає сторона обвинувачення», — заявив прокурор Сергій Томашевський.

Однак сторона захисту та сама підозрювана стверджують, що відповідальність за пожежну безпеку до обов’язків завгоспа не входила.

«Моя підзахисна до вчинення злочину не має відношення. Підозра є необґрунтованою — вона є завгоспом, відношення до пожежної безпеки не мала і не має», — повідомила адвокат підозрюваної Вікторія Беліменко.

«Мои обязанности в основном — обеспечение чистоты и порядка. Канцтоварами обеспечивала, электротоварами и все», — розповіла підозрювана Тетяна Фоміч.

Відповідальність за пожежну безпеку, за словами адвокатів, входила до кола обов’язків іншого співробітника навчального закладу. За їхньою версією, щоб зняти провину з себе, ця особа і надала суду проєкти наказів, що призначають підозрювану відповідальною за пожежну безпеку. Однак Фоміч нібито із цими документами не була ознайомлена.

Якщо прокуратура доведе вину підозрюваної, їй загрожуватиме від двох до п’яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, трагічна пожежа в будівлі на Троїцькій забрала життя 16 осіб.

16 января, 2020 14:34