Забудова на Академіка Глушка, 17, триває (відео)

Скандальне будівництво на проспекті Академіка Глушка, 17, триває.

Місцеві жителі вже зверталися до суду і на певний час будівництво заморозили, але апеляційний суд поновив дозвіл на проведення робот. Наразі справу передали до касаційного суду.

«Несмотря на все эти судебные разбирательства, застройщик продолжает активно проводить строительные работы, в чем мы можем убедиться. И это вызывает возмущение местных жителей, которые очень обеспокоены сложившейся ситуацией», — обурюється місцевий житель Віталій.

Люди, які мешкають поблизу новобудови, занепокоєні, бо вже зараз школи та дитячі садки неподалік перевантажені. У цих закладах навчаються не тільки місцеві діти, а й ті, що живуть у «Радуйжному». Інфраструктура не розвивається.

«За 5 лет каденции нашей нынешней мэрии и руководителей, которые есть, в Киевском районе не построено ни одной школы. Как это, ребята? Ну как? Мы настолько нищий город, что у нас нет средств решить наши социальные проблемы?» — зазначила Галина, яка проти забудови.

Чотирисекційний 16-поверховий житловий будинок мають звести до кінця поточного року. Але місцеві жителі здаватися не збираються та обіцяють продовжити перекривати дороги та звертатися до суду.

15 января, 2020 16:34