Екскурсію для підлітків провели в Одеській ОДА (відео)

До держпосадовців у гості. Юні мешканці всіх районів Одеської області побачили, як і де саме працюють депутати облради. Потім — зібралися на прийомі у голови ОДА Максима Куцого.

Як працює облдержадміністрація? За яким принципом та як саме голосують депутати? Що буває з тими, хто прогулює засідання? Ось з яких питань почали знайомство з депутатами облради діти. Майбутні реформатори представляють всі 26 районів Одеської області та добре знають, які проблеми необхідно вирішити якнайшвидше. Сьогодні кожен з них мав змогу відчути себе справжнім депутатом. Наступний етап — знайомство з Максимом Куцим.

Підлітки вже готові розв’язувати дорослі питання і навіть знають, з чого почати. Наприклад, як зробити міста зручними для людей з обмеженими можливостями? Як достатньою мірою забезпечити бюджетними коштами сфери освіти та культури. Та завдяки чому можна уникнути екологічної катастрофи?

Відчути перші зміни після зустрічі з дорослими держпосадовцями діти сподіваються вже найближчим часом. Адже їхні міста потребують уваги.

Дитяча рада при Одеській ОДА вже готова діяти. Її представники кажуть: головне — щоб їх почули.

10 января, 2020 18:58