Одесса
1 Co
USD

До Одеської області дійшли відгомони румунського землетрусу (відео)

Відгомони румунського землетрусу дійшли до Одеської області.

За даними Головного центру спеціального контролю Національного космічного агентства, землетрус магнітудою понад п’ять балів зареєстрували на території Румунії сьогодні о 3:26. Епіцентр зафіксували в районі гір Вранча на відстані 123 кілометрів від кордону з Україною. Осередок таких коливань залягав на глибині 125 кілометрів Землетрус також помітили на території Болгарії та Молдови. Одесити відчули лише незначні поштовхи.

«Хочу обратить внимание: в Одессе землетрясения были, есть, как мы с вами видим, и будут. Весь вопрос в том, готовы ли мы воспринимать воздействия, которые будут больше того, что произошло. Я отвечаю отрицательно: нет, не готовы. Старый жилой фонд — в тяжелом состоянии», — повідомив доктор технічних наук, віцепрезидент Асоціації сейсмостійкого будівництва Костянтин Єгупов.

Окрім цього, за словами професора, неконтрольована забудова Одеського узбережжя також ще дасть про себе знати. Наслідки неминучі.

«Я обращался к руководству городской администрации, областной администрации, в ГАСК, в экспертизу, в Минрегионбуд. И меня не слышат!» — заявив Костянтин Єгупов.

Нагадаємо, 25 січня дві сотні одеситів вийшли на мітинг проти багатолітньої забудови узбережжя. Люди протестували під стінами Київської районної адміністрації Одеської міськради.

31 января, 2020 19:13