Додаток для туризму по Одеській області представили в ОДА (відео)

Мобільний додаток та одразу чотири аудіогіди — так свою роботу розпочала туристична рада Одеської області.

Це новий орган, що співпрацює навіть з приватними туристичними агентствами. Його основне завдання — догодити навіть найвибагливішому туристу.

«Сьогодні ми презентуємо туристичну раду як дорадчий орган при облдержадміністрації, завдання якого консолідувати усіх представників бізнесу, влади та громадськості для проведення якнайбільш ефективного сезону. Ми також сьогодні плануємо представити й затвердити у найближчому часі календарний графік подій в Одеській області, тобто цього року буде в публічному доступі графік усіх фестивалів та інших подій, які будуть відбуватись в області», — повідомив заступник голови Одеської ОДА Денис Ванаш.

Саме на області туристична рада планує зробити акцент, щоб привабити до маловідомих цікавинок якнайбільше туристів.

«Ряд усилий направлен на то, чтобы привлекать не только в город Одессу, но и в область, потому что город, если забит летом туристами, то в области с этим немножко похуже. И мы хотим качественного туриста привлечь, поэтому, я надеюсь, что это одно из действий, которое поможет. Мы готовы. Готовы ли те небольшие посёлки или города нас принимать — это второй вопрос, но мы готовы», — прокоментувала генеральний продюсер Odessa Jazz Fest Наталя Ертнова.

28 января, 2020 14:57