День музейних селфі святкують в Одесі (відео)

День музейних селфі — міжнародна акція, яка торкнулась й одеського музею «Дом Блещунова». Тут ініціативу підтримують 16 та 19 січня.

Селфі в музеях — це модна акція, яка зі швидкістю світла поширюється по всьому світу. Суть така: фотографуєшся на свій смартфон напроти музейного експоната, публікуєш в соцмережі з хештегом MuseumSelfieDay та у такий спосіб популяризуєш мистецтво.

В акції бере участь й Одеський музей приватних колекцій імені О. В. Блещунова. Тут акцію підтримують вже не перший рік. Окрім селфі на смартфон, ви можете також скористатися спеціальною селфі-машиною. Вона знаходиться прямо у музеї.

Поки кореспондент 7 каналу розбиралася з цим диво-пристроєм, в музей завітав усміхнений Ендрю. Приїхав він з далекої Канади, щоб обійти всі музеї Одеси. Про акцію раніше не чув, але після нашої розповіді відразу почав робити селфі й публікувати в соцмережі на підтримку ініціативи.

В інстаграмі за хештегом Museum Selfie Day є багато таких селфі зі всього світу. Тут фото й з Іспанії, і зі Сполучених Штатів Америки. Сподіваємось, наступного року й більшість одеських музеїв підхоплять ініціативу.

17 января, 2020 15:04