Одесса
7 Co
USD

Kyiv Post Tiger Conference: майбутнє України за інноваціями (відео)

Інновації мають на меті зробити життя людей ліпшим. Але для цього потрібно забезпечити взаємодію всіх органів влади, бізнес-середовища та громадян.

Тоді інновації справді принесуть користь і людство отримуватиме від нових рішень реальний зиск. Який саме та що робити, аби пришвидшити ці процеси в Україні, обговорювали учасники Kyiv Post Tiger Conference.

Цьогорічною темою міжнародної Tiger Conference, яку організувало англомовне видання Kyiv Post, стали інновації. А саме їхнє впровадження в державі, містах, бізнесі та побуті.

Конференцію поділили на три панельні дискусії. Перша стосувалася електронної демократії. Друга — майбутнього харчової галузі й третя — впровадження інновації в українських реаліях сьогодення й майбутнього.

Команда Kyiv Post майже в повному складі була на конференції та допомагала в організації заходу. А ще — паралельно публікувала новини з події на сайт. Конференція вже за традицією закінчилася врученням премій переможцям щорічного рейтингу Top 30 Under 30. Нагороди отримали молоді українці віком до 30 років, які стали відомими завдяки своїй професійній діяльності. Їх обрало професійне журі.

Серед 30 переможців цьогорічної премії є два члени уряду. Це міністр освіти й науки України Ганна Новосад та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зазначимо: вже увосьме одне з найпопулярніших англомовних видань Kyiv Post проводить в Україні міжнародну Tiger Conference. Ця подія збирає кілька сотень гостей, серед яких українські і світові лідери, дипломати, представники великих компаній і громадянського суспільства.

11 декабря, 2019 19:11