Одесса
7 Co
USD

Чи побудують готель у дворі? (відео)

Знести старі флігелі та побудувати готель. Жителі будинків № 2 та 2-А на вулиці Чорноморській занепокоєні майбутньою забудовою у внутрішньому дворі.

Турбуються, що от-от втратять прибудинкову територію, вже не кажучи про навантаження на комунікації.

З самого ранку жителі будинків 2 та 2-А на вулиці Чорноморській зібралися у внутрішньому дворі. Люди занепокоєні майбутньою забудовою. Адже будівля стара, їй більше ніж 100 років. Перекриття та міжквартирні перегородки дерев’яні. Та й ґрунт не витримає вбивання паль.

Поки нові орендарі 500 квадратних метрів прибудинкової території роботи не розпочали. Втім, за попередніми планами, будівництво буде більш ніж масштабним, — зазначають обурені місцеві. Адже, крім зведення готелю та підземного паркінгу, перекриють ще й проїзд між будинками 2 та 2-А.

Кореспонденту 7 каналу вдалося зв’язатися зі співорендарем земельної ділянки Анатолієм Калініченком. За його словами, він готовий зустрітися с жителями.

А от місцеві такі слова заперечують. Кажуть, весь цей час їх ігнорують.

Також люди збентежені смертельними пожежами, які за останні кілька років сколихнули місто. Тому просто бояться залишитися без проїзду для спецтехніки.

Кажуть, якщо в міському управлінні ДАБІ не нададуть відповіді на їхній запит та не зупинять будівництво, готові зі скаргами дійти навіть до Міністерства юстиції. А якщо потрібно, то й далі.

26 декабря, 2019 15:04