Одесса
0 Co
USD

Суд вивчив відеоматеріали у справі Олександра Орлова (відео)

Приморський суд вивчив відеоматеріали з подій 19 лютого 2014 року за епізодом Олександра Орлова.

Його звинувачують в співорганізації побоїща під будівлею Одеської облдержадміністрації під час мітингу одеського Євромайдану «Досить стріляти».

На кадрах, які надала сторона обвинувачення, видно, як невідомі особи у мотоциклетних шоломах б’ють мітингувальників та журналістів.

«Безпосередньо цей доказ ніяким чином не доводить вини Олександра в тому злочині, який йому інкримінують. Надалі ми будемо ставити питання щодо законності здобуття цього відео стороною обвинувачення», — заявила адвокат підозрюваного Ірина Носкіна.

Самого Орлова на відео немає, однак йому інкримінують не участь в побитті, а його організацію.

«С моей точки зрения, смысл акции не столько в нанесении физического ущерба, сколько устрашение. Это демонстрация. Кто вы такие, что пришли под стены облгосадминистрации со своими лозунгами и протестами?» — зазначила координатор групи «19 лютого» Лідія Ковальчук.

Засідання у справі тривають вже п’ять років поспіль.

Нагадаємо, мирний мітинг намагалися придушити за допомогою так званих тітушок. Вони прибули на місце події організовано автобусами.

Постраждалими вважаються 16 осіб, які звернулися до поліції. До речі, Олександр Орлов у той час обіймав посаду заступника голови Одеської облдержадміністрації, зараз він депутат міської ради.

12 декабря, 2019 15:44