Одесса
7 Co
USD

Рідні моряка, який зник з судна, продовжують пошуки (відео)

Пошуки Владислава Маслова, який зник із судна під час рейсу 23 листопада, тривають.

Крюїнгова компанія родині не допомагає. Вагітна дружина моряка разом з його родичами шукає чоловіка самотужки. Телефонують по лікарнях, звертаються до різних інстанцій та сподіваються знайти Владислава живим.

Вже місяць Олена продовжує пошуки свого чоловіка. Владислав Маслов пішов у рейс другим помічником капітана на судні «Таласса Патріс» та за декілька днів зник. Це сталось поблизу Шрі-Ланки в Індійському океані 23 листопада.

Пошуки майже не проводили. Лише повернули судно на місце, де, імовірно, востаннє бачили Владислава, та провели візуальний огляд у воді. Потім рейс продовжили без члена екіпажу.

Рідні організовували пошуки самотужки. Крюїнгова компанія, за словами Олени, не допомагає.

Родина Владислава звернулася у Міністерство закордонних справ, написала заяву до поліції, зв’язалася із консульствами України в Індії, Саудівській Аравії та Греції. 3 грудня корабель зайшов у порт Пірей в Афінах. Там розслідування провели місцева поліція, консул та кінологи.

Якщо ви маєте інформацію, що може бути корисною для родини, звертайтесь за телефоном +38(063) 439-96-36, Олена Бабошина.

Рідні вірять, що знайдуть Владислава Маслова живим.

25 декабря, 2019 18:50